Vandaag mijn allereerste vlog! Ik moet nog veel leren (voornamelijk om minder te kletsen en de camera stil te houden) maar ik hoop dat jullie desondanks het een leuke eerste vlog vinden! Op pad met Elise! zal een vaker terugkomende video zijn met dagen waarop ik naar een event ga. Afgelopen donderdag ging ik naar het HEMA Persevent en de nieuwste collecties voor het voorjaar waren tentoongesteld.
Bedankt voor het kijken!
♥Ik hoor graag wat je van mijn eerste vlog vind!
Liefs,
Elise Joanne
Leuk om te zien elise!
Ik vind je vlog echt heel leuk om te zien! Je bent altijd zo lekker enthousiast! 😀 en ik vond het ook super om je weer eens te zien!
Leuke vlog! Kan me voorstellen dat het een beetje awkward is om jezelf te filmen als iedereen staart, haha! Was leuk om je even te zien Elise 🙂
Zeer leuke eerste vlog, lijkt mij doodeng om te doen op straat. Niet zozeer in een ruimte met bloggers die dat wel gewend zijn, maar op straat wel. Echt top dat je dat durft! xxx Lucinda
Leuke vlog meid! Zeker vaker gaan doen! x
Leuke vlog!! Voor n eerste keer doe je het best goed, niet ongemakkelijk om te kijken, dus gaan met die banaan, zou ik zeggen! Je doet het echt leuk en bedankt! Hopelijk krijg je snel die goodibags thuis gestuurd.
Bitch im famoussss! Ik zat in een EliseJoanne filmpje OMG!
Hahaha, nee leuk gedaan dame! 🙂
WAS GEZELLIG <3
XO
Je hebt goed gevlogd! Enthousiasteling 😀
Was heel erg gezellig 🙂
♥
Ik vind dat je het leuk hebt gedaan! Ik zou het echt super awkward vinden om te filmen in het openbaar, haha. Was volgens mij een geslaagd event, wel balen van je goodiebag maar ik hoop dat ‘ie nog nagestuurd wordt!
Wat een leuke vlog heb je ervan gemaakt. Ik zeg vaker doen! Heel herkenbaar ook dat akward moment dat mensen je zo aanstaren als je met een camera rondloopt. Ik moest ook erg lachen met die mannen op het station in je filmpje, haha! Het was een hele leuke dag, leuk je even gesproken te hebben. Liefs
Heel leuke vlog! Ik vind het net leuk dat je ook veel praat in het filmpje, dat maakt het toch persoonlijker!
Wauw wat super voor je eerste vlog! Helemaal leuk om te kijken. Ik vond het leuk je even kort te zien en jeetje, wat ben jij leuk en spontaan zeg!
X
Ik had m gisteren op YT gezien en moest echt lachen om je goudvis opmerking 🙂 Ik zou het zeker leuk vinden als je vaker bij evenementen gaat vloggen (want klopt ben niet zo geinteresseerd in je dagje huis opruimen, mits je daar een hele handige tip in hebt dat het binnen 5 minuten is gedaan;) Ik vond het ook een super leuk event van de Hema. Lekker vrolijk gekleurd allemaal 🙂
Het was zo leuk je te ontmoeten!
Heel leuk! Zeker vaker doen!
Super leuke vlog heb je gemaakt,jammer dat ik niet was uitgenodigd voor het event
Hele leuke vlog, je mag heus wel vaker vloggen met dit soort dagen 🙂
Super gedaan! 🙂
Mag je wel vaker doen hoor..
Leuk om te zien en nogmaals ik vind je filmpjes echt geweldig! Was leuk om je te ontmoeten
Vaker vloggen Elise, leuk!!
SUper leuke vlog!! Moet je vaker doen :).
Super leuke vlog . Moet je zeker vaker doen.
Leuke vlog heb je gemaakt! Helaas ben ik je niet tegen gekomen want ik was toen al lang en breed weg 🙂
wat leuk zeg dat je gevlogt hebt 😀 zeker vaker doen als je zoiets hebt! en wat goed ook dat je gelijk meld waar je grens licht (ivm je saai zondag haha)
echt heel leuk om te zien!
Superleuk en gezellig, vaker doen zo’n vlog !!
Leuke vlog! Bij mij ging het ook mis met de goodybag, ik heb Hema even gemaild.
Je vlog is echt superleuk geworden! Ik vond het ontzettend leuk om je te ontmoeten. Wel jammer dat het uiteindelijk fout bleek te zijn met de goodiebags, maar ik vind de producten die we hebben gekregen wel erg leuk ^-^.