Vooral in de herfst en winter draag ik potjes en tubes handcrème in mijn tas. Vooral mijn handen worden enorm droog zodra de kou in de lucht te voorschijn komt. Mijn handen gaan schilferen en voelen straf aan. Eigenlijk heb ik altijd potjes van een Body Butter in mijn tas, voornamelijk van een lekkere geur van The Body Shop. Nu heeft deze gelijknamige winkels Hand Cream producten in de schappen en daar enkele nieuwe geurtjes aan toegevoegd. Ik review vandaag de The Body Shop Hand Cream in Shea & Strawberry.
Het leuke aan deze producten is dat ze in ‘verf tubes’ komen! Ik vind dat zó leuk bedacht! Met het kleine draaidopje lijkt het allemaal net echt. Maar er zit natuurlijk een handcrème in deze rakkers. Er zijn ontzettend veel verschillende geuren beschikbaar in deze lijn van The Body Shop te weten;
♥Strawberry
♥Shea
♥Moringa
♥Cocao
♥Grapefruit
♥Satsuma
♥Moringa
♥Mango
♥Honeymania
♥Coconut
Waarschijnlijk zit één van je favoriete geuren er wel bij, dus voor ieder wat wils! Ik heb twee producten gekregen om te testen, de Shea en de Strawberry. De eerste is er eentje die ik daadwerkelijk zelf had kunnen uitkiezen, maar Strawberry eigenlijk niet. Ik ben dol op frisse geuren, maar zoet trekt mij niet perse, vooral niet in de herfst of winter. Maar ik laat mij graag verassen!
♥The Body Shop Hand Cream Shea
Er zit, zoals vrij vaak in dergelijke producten, wat alcohol en parfum in, maar natuurlijk ook lekker veel shea boter, precies zoals de verpakking zegt.
Wat je uit de tube krijgt is lekker zacht en glad, het voelt verkoelend én hydraterend aan. Daarnaast droogt het ook enorm snel in, wat ik echt een absoluut pluspunt vind bij handcrèmes. Vaak moet ik namelijk met een doekje resterende hoeveelheden van mijn handen af halen omdat het niet snel genoeg intrekt, hierbij hoeft dat niet gelukkig. Hij ruikt naar de bekende Shea Body Butter maar dan wat lichter, passend bij de substantie. Elke handcrème heeft ook een bijpassend tintje, deze is gewoon (doorzichtig) wit. Alle extra details kan ik wel waarderen.
♥The Body Shop Hand Cream Strawberry
Ook hier wat parfum en alcohol in de ingrediëntenlijst, maar ook lekkere oliën zoals amandelolie en verzorgende shea boter.
Deze substantie is hetzelfde als haar zusje hierboven, niet vreemd ook natuurlijk. De kleur is héél lichtroze, leuk detail. Het grappige is dat ik absoluut niet had gedacht deze geur lekker te vinden, de Shower Gel van deze collectie vind ik namelijk véél te zoet. Maar dit exemplaar is lekker fris-zoet en de eerste dominante kauwgom-walm verdwijnt redelijk snel. Wat je overhoudt is een subtiele geur die fris én tegelijkertijd warm is, een unieke combinatie. Ja, ook deze versie bevalt erg goed!
Deze geuren, en deze collectie in het algemeen, zijn het echt waard even te besnuffelen in de winkel. Het zijn producten die mooi zijn vorm gegeven, op een hele creatieve manier en daar kan ik waardering voor opbrengen. De inhoud, kwaliteit en prijs staan enorm goed in verhouding met elkaar. Ik ga zelf ook binnenkort de winkel even in om andere geuren te ruiken, dit soort producten gebruik ik graag voor mijn droge handen. En het is een keertje wat anders! Op wat alcohol en parfum na zit er in wat er in moet zitten, verzorgende oliën en hydraterende ingrediënten. The Body Shop is een betrouwbaar en kwalitatief sterk merk en heeft al jaren geleden mijn hart gestolen.
De The Body Shop Hand Cream Shea & Strawberry (en alle andere geuren) zijn verkrijgbaar bij de gelijknamige winkel online en bij jou in de buurt. Ze kosten €5,50 per stuk en bevatten een nette 30 ml. Nu zijn ze verkrijgbaar voor tweede halve prijs!
Liefs,
Elise Joanne
De producten in deze review zijn opgestuurd door een bedrijf of merk.
Ik heb er zelf ook twee en ben er ook heel blij mee. Strawberry is gelukkig wel een geur waar ik van houd, maar zoals je zegt, de echt sterke geur vervliegt snel. Hele fijne handcrèmes. xxx Lucinda
Oeh hier ben ik enthousiast over! Alleen al die drupjes zien er goed uit, lijken me heerlijke geuren en een handcreme in je handtas is onmisbaar
Een nieuwe handcrème voor de aankomende herfst kan ik echt wel gebruiken. Deze lijken me heerlijk!
X Sara
Ze lijken mij super fijn! En de shea geur van TBS vind ik altijd onwijs heerlijk, ideaal dat het nu ook in handcreme verkrijgbaar is!
Ze lijken mij super fijn! En de shea geur van TBS vind ik altijd onwijs heerlijk, ideaal dat het nu ook in handcreme verkrijgbaar is!
Oeh, ik ben aardig enthousiast! Wat ziet dit er goed uit 🙂 Enne… je hebt prachtige nagellak op!
oh die aardbei variant wil ik zeker wel eens proberen !
Liefs
Karlien
Ze lijken mij super fijn!
Deze producten lijken me zo ontzettend fijn. TBS stelt me nooit teleur!
deze lijken me heel fijn en inderdaad er is zoveel keuze qua geuren dat er voor ieder wat wils is!
Heerlijk! Ik ben dol op Shea en ik denk dat ik deze dan ook zeker ga halen!
lijken me heerlijk! TBS handcremes zijn altijd lekker
Lijkt me heerlijk!
Ze lijken me erg fijn! Mooie verpakking ook.
Wat een goed artikel. Ik vind de verpakking er zo leuk uitzien. T lijkt me echt een erg fijn product.
Ah, zo fijn! Ik heb zelf de Pink Grapefruit & Mango variant nog liggen. Ik ben nog erg benieuwd naar de Honeymania variant.
De grapefruit versie moet ik hebben <3
Ik wil de aardbeien variant wel eens proberen, yummy!
Oehh, ziet er goed uit!
Wat een lekkere handcrémes lijken me dat! Ik gebruik altijd die van L’occitane, die zitten ook in zo’n soortgelijke tube!
Wat een heerlijke crèmes.
Liefs, xxx
elise jij bent echt een top vrouw.
heb je pas geleden ondekt, maar vind je filmpjes echt te gek.
xx
TBS valt eigenlijk nooit tegen met producten. Had hier ook niets anders van verwacht.
Ik had stiekem toch gehoopt op een perzikgeurtje. Misschien dat ik morgen na mijn examen toch eens binnenspringen bij TBS 😉
Klinkt fijn!
Bij L’ Occitane zit de handcrème al jaren in een ‘verftube’. Daarvan vind ik de sheabutter lijn wel erg lekker. Daar heb ik er nog een aantal van liggen, maar ik ga zeker die van TBS zeker proberen!